Bez tēmas

Personalizētas uzlīmes tieši Jūsu firmas popularizēšanai

Uzlīmes ir viena no uzņēmuma reklamēšanas un tēla prezentācijas veidiem. Uzlīmju izgatavošana notiek uz papīra vai varbūt plēves pamata, kura otra puse ir pārklāta ar līmi. Uzlīmju apakšdaļa bieži vien būs papīrs, kas pasargā ar līmi noklāto pusi no pielipšanas virsmai pirms laika. Tās priekšējā pusē tad ir attēls vai arī teksts – parasti firmas logo. Uzlīmes parasti tiks izmantotas gandrīz uz jebkuras virsmas, kas ir līdzena, (plastmasas, stikla, metāls). Taču drukas veikals parasti vispirms izvēlas līmes pamatu, ja ir zināms uz kādas tieši virsmas klients līmēs uzlīmes.

Kas ir tas, kas jāzina jau par uzlīmēm, pirms tās sūtīt?

Pirms tam kā būs pasūtītas, kā piemēram, personalizētas uzlīmes vai arī tiek mēģināts precizēt cenu, būtu jāsaprot kādi tad drukas veidi pastāv un tad ar ko gan viņi atšķiras.
• Fleksogrāfija jeb flexo druka. Šī metode ir laba, kad, lietojot automātisko iepakojumu, nepieciešama ievērojama gatavo uzlīmju aprite. Formu daudzveidība vai košs attēls, reljefs un lakošana – dažnedažādu tehniku lietošanas rezultātā varētu iegūt augstas kvalitātes uzlīmes.
• Ofseta. Šeit uzlīmju izgatavošanā izmanto pašlīmējošos papīru. Gadījumā ja būs vajadzīgs iesaiņojums vai uzlīmes sienām, vajadzētu drukāt uzlīmes, kuras būtu lielāka izmēra un drukātas izmantojot ofseta metodi.
• Digitālā uzlīmju druka. Šeit uzlīmju druka, cena – viss ir līdzsvarots, tieši šis būs izdevīgi nelielām tirāžām. Taču, kad tiek drukāts uz digitālas preses, uzlīmju saķere nedaudz samazinās.
• Lielāka formāta uzlīmju druka šobrīd jau ir izplatīts variants. Šī veida tehnikas priekšrocība būs šķīdinātāju, kā arī noturīgu tintes izmantošana, kā arī bezšuvju robošana. Ir variants griezt uzlīmes bez drukāšanas.
• Sietspiede ir īpaša metode, kura ļauj drukāt, izmantojot zelta un sudraba krāsas. Metāliskās personalizētas uzlīmes izrotās visus suvenīru izstrādājumus. Tātad, priekš tam, lai pagatavotu lieliskas, kvalitatīvas uzlīmes, Jums ir nepieciešama pašlīmējoša plēve.
Šobrīd saprotot, kādā veidā parasti tiek veidotas personalizētas uzlīmes, jau var piemeklēt priekš sevis piemērotāko variāciju un tad izdarīt sev pasūtījumu.

Kur uzlīmju druka varētu būt vislabākā?

Uz šodienu būtu ekonomiskāk un arī parocīgāk izmēģināt to drukāšanas vietu pakalpojumus, kam ir sava personīga ražošana. Vēršoties reklāmas aģentūrā, klients saskaras ar starpnieku, kas saņem peļņu gan no paša ražotāja, gan no pasūtītāja. Vēršoties pēc pasūtījuma, jāizprot kādu tad pakalpojumu klāstu Jūs gribat, vai tā būs dažu uzlīmju druka, ko tad var ērti pasūtīt pašam, apmaksāt un ātri jau saņemt savu pasūtījumu. Vai arī būs vajadzīgs liels pasūtījums, kuram vajadzīgs līgums ar tajā atrunātajiem termiņiem. Izprotiet nepieciešamo daudzumu un tad sameklējiet piemērotu kompāniju. Un tad jau jau var iepazīties ar klientu atsauksmēm un arī interneta lapu, lai varētu būt drošiem par savu izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.