Bez tēmas

VAI PAKEŠU LOGI IR DROŠA IZVĒLE?

Mūsdienās plastmasas jeb PVC logi ir kļuvuši par gadsimta iezīmi arhitektūrā, jo, ja paskatāmies apkārt, būs grūti atrast kādu citu logu veidu, ko klienti izvēlētos uzstādīt savos mājokļos. Latvijā joprojām ir visi četri gadalaiki, dažkārt ar siltākām ziemām, taču drēgns laiks ir lielāko gada daļu. Kad aiz loga ir auksts, visi vēlas atrasties mājīgi siltās iekštelpās, tādēļ logu nomaiņu mājoklī daudzi izvēlas veikt starplaikā starp apkures sezonas beigām un jaunās sezonas sākumu. Tā pat šis ir viens no iemesliem, kādēļ jaunceltnēs plastmasas logi ir pirmā izvēle, kad runa par logu montāžu. PVC logi nodrošina lielisku ventilāciju vasarā un lielisku siltumizturību ziemā. Plastmasas logi Latvijā ir populārākā izvēle klientu vidū jau vairāk kā 20 gadus.

PVC LOGU NOZĪME SILTUMA UZTURĒŠANAI DZĪVOKĻOS

Ēku renovācija un energoefektivitātes celšanas pasākumi Latvijā iet roku rokā. Kādēļ tā ir tik svarīga? Pirms 50 gadiem celtajos sērijveida dzīvokļu daudzstāvu namos dzīvo viena liela daļa no visas Latvijas iedzīvotājiem. Šīs ēkas ir morāli un fiziski novecojušas, kas nozīmē gan siltumzudumus, gan ne tik labu telpas ventilāciju, iespējams, arī mitrums sācis parādīties kādā no dzīvokļu sienām. Ne pārāk pievilcīgo telpas temperatūru, mitrumu, slikto ventilāciju un citas nelaimes, var mēģināt novērst nomainot logus. PVC logi nodrošina pareizu un atbilstošu gaisa cirkulāciju telpā, kā arī mūsdienīgu ventilācijas iespēju. Ja logi iemontēti nepareizi, tad pastāv risks, ka telpā sāks veidoties mitrums un uzkrāties kondensāts.

CIK IZMAKSĀ JAUNI PVC LOGI?

PVC logi ir redzami visur – dzīvokļos, mājās, garāžās un arī saimniecības ēkās. Plastmasas logi var būt arī bez atvēršanas funkcijas. Pēc klienta pieteikuma saņemšanas, meistari veiks visus mērījumus un pēc pāris dienām jau tiks veikta jauno logu montāža. Arī apdares darbi pēc montāžas beigām tiks sakārtoti un nebūs jāmeklē vēl cits pakalpojuma sniedzējs palodzes uzstādīšanai. Par precīzām cenām ir iespējams runāt tikai tad, kad ir noskaidrotas visas ar projektu saistītās nianses.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *