Bez tēmas

Remontdarbi – ar ko tad uzsākt, kur labāk sūtīt un kā atlasīt materiālus

Dzīvokļa remonts parasti ir ilgs un dārgs prieks. To negribās veikt atkārtoti. Tas būs īstenojams, kad apdares darbiem izvēlaties “spēcīgus” apdares materiālus – tādus, kam nekaitēs netīrumi, krītoši trauki, dzīvnieku nagi un bieža tīrīšana. Bez šaubām, uzsākot remontdarbus, ikviens no mums savā galvā jau redz to bildi, kam beigās vajadzētu iznākt. Bet, lai arī tas tā notiek, nepietiks tikai ar saskanīgu materiālu izvēli un remonta darbarīkiem. Sienu apdare ir jāizvēlas, ņemot vērā telpas īpašības(skatīt te – https://interior.reaton.lv/noderigi/mikstie-gridas-segumi/). Kam tad jāpievērš uzmanība, izvēloties materiālus apdarei un santehnikas piederumus? Kādos veikalos šo visu var nopirkt? Mēģināsim tikt skaidrībā tālāk.

Materiāli remontdarbiem

Viens no labāk pazīstamākajiem apdares materiāliem tomēr ir flīzes. Kuras var būt keramikas, mozaīkveida, stikla vai akmens. Krāsu dažādība arī Jūs spēs pārsteigt. Dažādības dēļ viņas izmanto ne vienīgi vannas istabā, bet vēl citās telpās. Flīzes tomēr ir spēcīgas un pienācīgi iztur ķīmiskās vielas. Pazīstams apdares materiāls ir parkets. Protams, tas ir diezgan kaprīzs, taču ar atbilstošu apkopi nenolietosies ilgstošu laiku. Parkets nevar panest mitruma vai temperatūras izmaiņas, nav izturīgs tieši pret ūdeni un agresīvām ķimikālijām. Visbiežāk parkets netiks likts vannas istabā, virtuvēs un gaiteņos – tā kā tur tas ātri nolietosies. Taču guļamistabām, dzīvojamajai istabai, kā arī bērnu istabām parkets būs laba opcija: patīkami pieskarties, slāpē skaņas un būs videi draudzīgs. Lamināts ir labākā parketa alternatīva, tas arī ir silt, bet daudz mazāk kaprīzs, turklāt tas ir pieejamāks cenas ziņā. Šodien jau ir uzlabots tāds materiāls, kā linolejs – tas kļuva spēcīgāks un vēl daudzveidīgāks. Turklāt labs linolejs būs daudzgadīgs un arī mūsdienīgs risinājums, turklāt šo materiālu var ieklāt pašu spēkiem. Sienu apdarē var izmantot ne vienīgi tapetes, taču arī flīzes kā alternatīvu. Gadījumā ja izvēlēties tapetes, to daudzveidība ne vien stilos, bet arī, piemēram, materiālu ziņā ir liela. Arī santehnika pieskaitās tieši pie materiāliem priekš apdares. Kvalitatīvi krāni, dušas iekārtas, podi un vanna tomēr ir neaizstājama lieta. Šodien tas viss ir pilnveidots, līdz ar to labāk pasūtīt modernākas versijas, jo tas palīdz taupīt ūdens patēriņu un padara vieglāku uzkopšanu.

Kur pirkt apdares materiālus remontdarbiem?

Kā tad izvēlēties būvmateriālu veikalu? Būtiski priekšnosacījumi tad ir liels produktu piedāvājuma klāsts un, protams, produktu kvalitātes garantija. Protams, ne mazāk svarīga lieta ir arī cena, taču nemēģiniet atrast lētāko variantu, jo tieši kvalitāte materiāliem priekš apdares ir vissvarīgākā. Piemēram, labs apdares materiālu un interjera veikals var piedāvāt dažnedažādu cenu kategoriju preces, turklāt šādos veikalos zināmiem ražotājiem būs kā ekskluzīvi risinājumi, tā pieejamākas preču kategorijas. Visu laiku jautājiet! Jo pat daudz pazīstami zīmoli ražo lētākus materiālus, kas pēc kvalitātes neatpaliek no dārgiem variantiem. Svarīgs moments ir vēl preču piegāde – vai, piemēram, veikals nodrošina piegādi. Tā kā domāt par to, kā tad atvest lamināta dēļus savā mašīnā, nav tā jautrākā nodarbe. Svarīgs kritērijs ir kvalificēts speciālists, kas varēs sniegt konsultāciju gan materiālu izvēlē, gan arī piedāvās idejas dizaina plānošanā, gan izskaidros visas preces īpašības. Nenoliedzami, svarīgi ir apskatīt materiālus un pataustīt, tāpēc kvalitatīvs apdares materiālu un interjera veikals piedāvā cilvēkiem ne vienīgi materiālus apskatei, taču reizēm arī ir jau gatavi projekti – istabas ar iekārtojumu, lai vieglāk apjaustu tieši to, ko Jūs gribat. Un beidzamais – vienmēr apskatiet rekomendācijas, jo tieši pircējs ir tas, kurš varēs pastāstīt visu par pašu preču tirgotāju un pakalpojumu sniedzēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *