Bez tēmas

PLASTMASAS LOGU MONTĀŽAS PRIEKŠROCĪBAS

PVC logi ir kļuvuši par standarta risinājumu lielākajā daļā mājokļu, kuros ir plānota renovācija, logu nomaiņa vai pat mājokļa būvēšana no nulles. Šāda tipa logi pie mums ir plaši izplatīti jau pēdējos divdesmit gadus. Pakešu logus izmanto ne tika mājokļos, bet arī ražotnēs un biroju telpās, turklāt, tehnoloģiskās iespējas ļauj tos ražot un pēcāk realizēt par lielisku un izdevīgu cenu visām pusēm.Ik viens novērtēs skaņas un termo izolāciju, ko sniedz šo logu priekšrocības. Atšķirībā no vecajiem koka logiem, kas ziemā bija jānosiltina vai jāaizlīmē, lai nedaudz ierobežotu aukstā gaisa iekļuvi telpās, plastikāta logi veido telpā lielisku gaisa cirkulāciju kā ziemā, tā vasarā, kas nozīmē to, ka ziemā nebūs auksts un vasarā nebūs pārāk karsts.

KĀDA ATŠĶIRĪBA STARP VECAJIEM KOKA UN JAUNAJIEM PLASTMASAS LOGIEM?

Logu nomaiņa ir ātrs process, kuru ir iespējams veikt pat ziemas mēnešos, negaidot aukstās sezonas beigas, tādējādi iegūstot siltumu telpās
š pat ziemas spelgonī. Plastmasas logu divi no lielākajiem plusiem ir termoregulācija un lieliska ventilācijas sistēma, kas novērš mitruma rašanos un uzkrāšanos telpā. Logu montāžu veic zinoši darbinieki un maksimāli ātrā, taču adekvātā tempā. Visi logi tiek izgatavoti balstoties uz individuāliem mērījumiem katrai telpai, tādēļ satraukumam par to, ka kaut kas varētu nederēt, nav pamata.

VAI PAKEŠU LOGI IR LABS ILGTERMIŅA IEGULDĪJUMS?

Pakešu logi tiek veidoti no drošām konstrukcijām. Par ventilāciju nebūs jāuztraucas arī aukstā laikā, kad ilgstoši nav vēlmes turēt vaļā logus, jo pakešu logi nodrošina labas ventilēšanas opcijas jebkādos laikapstākļos un gadalaikos. Kā jau jebkāda veida konstrukcijā, arī logiem ir nepieciešama precīza un pareiza montāža, lai novērstu kondensāta rašanos, kas, savukārt, novērš pelējuma sēnītes izveidošanos namu sienās un ap logiem. Kvalitatīvi logi ir viens no labākajiem ieguldījumiem kādu varat veikt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.