Bez tēmas

OPTIKAS SALONS INTERNETĀ

Lai redzes problēmas nesagādātu problēmas dienu no dienas un sadzīves gaitās, ir aktuāli izvēlēties sev piemērotu redzes uzlabošanas veidu. Daudzu izvēle norit par labu kontaktlēcām, jo to lietošana ir ļoti viegla un tās ir salīdzinoši lētākas par brillēm vai acu lāzeroperāciju. Brilles, saprotams, ir dārgākas un tas ir ilgtermiņa ieguldījums, bet daudziem briļļu izmantošana nešķiet parocīga un praktiska. Mūsdienās ir atrodams ļoti daudzveidīgs lēcu piedāvājums un arī lēcas iedala gan pēc lietošanas ilguma, gan specifiskām optometriskām diagnozēm. Kontaktlēcu pirkšana mūsdienās pieejama gan online, gan briļļu salonos. Tā pat kā briļļu iegādei, arī lēcas iesakām nopirkt tikai pēc acu ārsta vai optometrista konsultācijas.

KURŠ MEDICĪNAS PĀRSTĀVIS IZRAKSTA BRILLES VAI LĒCAS?

Lēcas var iegādāt gan optikas preču salonos, gan vairākos drošos specializētos interneta optikas salonos. Arī kontaktlēcas viena no otras atšķiras pēc to lietošanas īpatnībām, funkcijām un, saprotams, arī no ražotāja, līdz ar to kontaktlēcu veidi ir ļoti dažādi. Pēc lietošanas ilguma tiek izšķirtas lēcas, kas kalpo vienu dienu, divas nedēļas, mēnesi, 3 mēnešus, pusgadu un lēcas, kurām ir iespējams lietošanas termiņu pagarināt. Interesentiem ir iespējams iegādāties lēcas arī balstoties uz to redzi koriģējošām īpašībām, piemēram, multifokālās vai toriskās lēcas, kā arī lēcas, kas vairāk kalpo kā imidža sastāvdaļa, piemēram, lēcas ar zīmējumiem.

CIK MAKSĀ LĒCAS TIEŠSAISTĒ?

Loģiski, ka daudz nosaka arī optometrijas produktu cenas. Kontaktlēcu cena var atšķirties dažādos salonos, tiesa gan cenu atšķirība nebūs pārāk liela. Piemēram, 1 dienas lēcu cena ir ap 25-30 eiro, un iepakojumā atradīsiet 30 lēcas, katrai dienai savu komplektu. Taču, divu nedēļu kontaktlēcas maksā līdz divdesmit eur un arī iepakojumā ir vairākas kontaktlēcas, kas lietojamas dienas laikā, bet nav domātas lietošanai 24 stundas diennaktī. Kontaktlēcas, kas paredzētas atsevišķām redzes problēmām, ir iespējams lietot gan nepārtraukti visu diennakti, gan tikai pa dienu. Toriskās lēcas lieto pēc speciāla režīma ar pārtraukumiem gan tikai pa dienu, gan arī naktīs. Ja nepieciešamas toriskās lēcas, joprojām iesakām pirms tam konsultēties ar savu ārstu vai optometristu, lai piemeklētu sev vispiemērotākās lēcas. Savukārt, tie, kuriem redzes korekcija ir akūti nepieciešama gan lai redzētu tuvumā, gan tālumā, lielisks risinājums būs multifokālās lēcas, ko var iegādāties par aptuveni 30 eur.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *