Bez tēmas

Ko tieši vajadzīgs zināt konkrēti par to, kā parasti tiek drukātas uzlīmes?

Apaļas uzlīmes un arī cita veida ir kādas bildes attēlojumi, kas jau tiek drukāti tieši uz pašlīmējošas virsmas, jeb, papīra vai arī īpašas plēves, kuras paredzētas tādu drukāto materiālu līmēšanu uz dažādām virsmām. Pašas uzlīmes galvenokārt izmanto, piemēram, kā reklāmas rīku.Pie tam tieši tāda varianta poligrāfija šodien ir populāra, pašu uzlīmju izgatavošana ļauj veikt veiksmīgu marketinga kampaņu ar minimālām izmaksām. Minētais reklāmas paņēmiens ir diezgan pieprasīts tirdzniecības, kā arī servisa salonos, kur ir ievērojams klientu pūlis. Ar īpašas uzlīmes atbalstu var nodot faktus iespējamajiem pircējiem, ka tieši šeit būs organizēta kāda akcija vai arī tiks piedāvātas atlaides vai arī tika izgatavots jauns produkts.

Dažādu uzlīmju ražošanas specifikācija

Pirms tam kā tiks sūtītas, piemēram, personalizētas uzlīmes vai arī tiek mēģināts noskaidrot cenu, ir jāsaprot kādi drukas tipi ir un ar ko tad viņi atšķiras.
• Flexo druka vai arī fleksogrāfija. Tāda veida metode būs piemērota, kad, pielietojot automātiskā tipa iepakojumu, svarīga ievērojama uzlīmju aprite. Formu daudzveidība un košs attēls, reljefs, kā arī lakošana – dažnedažādu tehniku lietošanas rezultātā varētu iegūt augstas kvalitātes uzlīmes.
• Ofseta druka. Šeit uzlīmju druka izvēlās papīru, kas ir pašlīmējošs. Gadījumā ja būs vajadzīgs iesaiņojums vai arī uzlīmes sienām, vajadzētu pasūtīt uzlīmes, kuras ir lielāka izmēra un taisītas pēc ofseta drukas.
• Digitālā druka. Šajā gadījumā uzlīmju druka un cena ir līdzsvarā un tas ir izdevīgi nelielām tirāžām. Diemžēl, kad tiek drukāts uz digitālas preses, uzlīmju saķere nedaudz mazinās.
• Liela formāta uzlīmju izgatavošana šobrīd ir izplatīts veids. Šīs metodes īpašas priekšrocības ir šķīdinātāju un izturīgu tintes izmantošana, protams, arī robošana bez šuvēm. Ir variants izgriezt uzlīmes bez to drukāšanas.
• Sietspiede ir sava veida īpatnēja metode, kura ļauj izdrukāt produktu, izmantojot sudraba un zelta krāsas. Metalizētas personalizētas uzlīmes rotās visus suvenīru izstrādājumus. Tātad, priekš tam, lai pagatavotu labas, pārdomātas uzlīmes, ir nepieciešama plēve, kas pati līmējas.
Šobrīd saprotot, kādā veidā tiek taisītas uzlīmes, var piemeklēt priekš sevis piemērotāko variāciju un tad veikt savu pasūtījumu.

Kur var var drukāt uzlīmes?

Tad, kad tiek sūtīta uzlīmju druka, cena tādiem darbiem veidojas no izstrādājumu lieluma vai formas, izmantotajiem materiāliem, izmantoto krāsu skaita. Taisot reklāmas personalizētas uzlīmes stilu, tiek ievērots pasūtītāja uzņēmuma korporatīvais stils, PR kampaņas mērķi, mērķauditorija. Tādēļ, kad tiek skatīts drukas veikals, vislabāk apskatīt pilnīgi visas pieejamās atsauksmes par šo kompāniju un labi iepazīties ar mājas lapu. Tādēļ, ka tieši šeit varēsiet uzzināt vairāk par kopējo uzņēmuma imidžu un saprast vai sadarbība būs realizēta. Labi, ja kompānija jau ir daudzus gadus, jo tad darbība ir pilnveidojusies un attīstījusies. Tad var būt drošiem un arī uzticēt tiem darbu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *