Bez tēmas

KAFIJAS PLUSI MŪSU IKDIENAS GAITĀM

Ar tasi karstas kafijas savu dienu sāk teju jebkurš pasaules iedzīvotājs. Par godu kafijai pat ir radīts speciāls bārmeņa veida amats – barista, kura pienākumos ietilpst viss, sākot ar dažādu recepšu izstrādi un beidzot ar klientu apkalpošanu. Lai savu dienu uzsāktu mundri un vitāli, lielākā daļa pasaules iedzīvotāju savu rītu sāk ar kafijas tasi. Grauzdēšanai izmanto četru veidu kafijas pupiņas, no kurām vispopulārākā ir Arabica, no kurām tālāk tiek gatavoti ne tikai dažādi siltie un aukstie dzērieni, bet arī liķieri un kokteiļi. Veidi kā gatavot kafiju ir ļoti dažādi, turklāt, katrs no tiem piedāvā atšķirīgas garšas nianses. Latvijā izplatītākie kafijas gatavošanas veidi ir ļoti vienkārši – vai nu kafijas automātā, vai ar apliešanas metodi. Teju jebkurā mājsaimniecībā atradīsim kādu kafijas mīļotāju. Var uzzināt vairāk uzņēmuma mājas lapā, kā arī zemāk rakstā!

KĀ SAMEKLĒT ATBILSTOŠĀKO KAFIJAS AUTOMĀTU?

Mūsdienās, veikali var lepoties ar visplašāko kafijas pagatavošanas palīglīdzekļu veidu – gan speciālos biķerīšus turku kafijai, populāro franču presi, kas ir lielisks palīgs kafijas gatavošanai vairākiem cilvēkiem, mokas kanniņu, kuru izmanto itāļi, un, protams, dažāda veida kafijas automātus, kas palīdzēs baudīt ne tikai ņipru espresso, bet arī maigu latti un citus kafijas dzērienus. Lielā daļā mūsdienīgo kafijas automātu, kafijas pupiņas tiek maltas automātiski, tieši pirms dzēriena gatavošanas. Ja vēlaties mazu, klusu, bet spējīgu kafijas pagatavošanas ierīci, iesakām izvēlēties kapsulu automātus, kuri pagatavos smaržīgu un gardu dzērienu mazāk kā minūtes laikā. Protams, nevajag aizmirst klasiskās vērtības – kafijas automātus ar filtru un espresso pagatavošanas mašīnas, kuras izvēlas klasisku vērtību cienītāji.

KUR MEKLĒT KAFIJAS AUTOMĀTU SERVISU?

Kafijas automāta iegāde noteikti nav dēvējams par izdevumu, bet par ieguldījumu, īpaši tad, ja kafiju dzerat ikdienā. Gribam to vai nē, bet jebkura tehnika mēdz iziet no ierindas, tādēļ kafijas automātu serviss un labošana noteikti ir labs pakalpojums ik vienam, kura kafijas gatavošanas iekārtai ir nepieciešams serviss vai apkope. Kafijas automātu noma dažādiem saviesīgiem pasākumiem, ir lielisks pakalpojums ēdinātājiem un pasākumu organizatoriem, jo atkrīt galvassāpes par lielas cilvēku grupas kvalitatīvu apkalpošanu pasākuma laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *