Bez tēmas

Faktori, kuri iespaido autoservisa izvēli

Modernā pasaule tomēr ir diezgan mainījusies, un šodien ar jaunām mašīnām var braukt ne tikai ļoti bagāti klienti, bet pat vienkāršie cilvēki ar vidējo algu līmeni. Auto līzings un pretīmnakoša cena jauniem auto aizvien vairāk rosina cilvēkus pirkt nevis vecus lietotus, bet jaunos auto. Galvenā atšķirība jau ir tajā, ka ar veciem auto viegli varēja tikt galā pat automašīnas īpašnieks un nopirkt nepieciešamo detaļu, vai īstenot nebūtisku labošanu. Bet modernas mašīnas visas jau ir pārpilnas ar elektroniku, kas tad arī ir tas, kas liedz iespēju veikt remontu pašam un cilvēki ir spiesti griezties tādās vietās kā, piem., sertificēts toyota autoserviss vai citas auto serviss. Tādēļ būtu nozīmīgi, lai ir atlasīts ne vien pēc cenām patīkams autoserviss Rīgā vai arī citā pilsētā, bet tajā pat brīdī arī ar plašu pakalpojumu klāstu, kas būs realizēti profesionāli.

Uzzini vairāk – http://www.carway.lv/lv/pakalpojumi/

Autoserviss Rīgā – oficiāls vai auto remonts garāžā?

Ikviens autoserviss Juglā vai arī citā Rīgas daļā, kā arī pārējā Latvijā tiek iedalīts trīs pamata grupās, sertificēti dīleru servisi, parasts autoserviss un privāto mehāniķu pakalpojumi garāžā. Ar ko viņi atšķiras un, kurš būtu atbilstošākais izvēles variants, centīsimies noskaidrot.
Oficiāls noteiktas auto markas autoserviss, tāds var būt, kā piemēram, sertificēts lexus autoserviss, tie standartā būs izveidoti kā noteiktas markas auto pārstāvniecības, kuru remontā un garantijas servisā tie specializējas. Vairumā gadījumu tas ir mašīnas apkope ar garantiju, jo, ja, piemēram, nepieciešams auto remonts vai diagnostika, transportlīdzekļa saimnieks varētu būt spiests maksāt “labu” cenu. Bez šaubām, tāda lieta nenotiek visos sertificētos servisos, tāpēc šis apstāklis būtu kārtīgi jāpārbauda.
Oficiāli reģistrēts autoserviss Rīgā vai arī jebkur citur Latvijā, kas tad ir reģistrēts, ievērojot Latvijas likumus kā arī tie pilnīgi būs atbildīgi par veikto darbu, pat, gadījumā ja klientiem nepieciešama vien riepu montāža un balansēšana. Tāds autoserviss ir un būs salīdzinoši izplatīts, šadā servisā būs gan profesionāls automehāniķis, gan auto elektriķis, gan arī labas kvalitātes pakalpojumi. Tajā pašā laikā cenas ir zemākas.
Pēdējā grupa – privatās garāžas, kurās sniegtais auto remonts tiek izdarīts neoficiāli. Bez šaubām, šajā vietā ir zemas cenas, bet te nebūs arī jebkādu garantiju un atbildības par sniegtajiem pakalpojumiem. Un jauno auto diagnostika drīzāk nebūs pareizi realizēta.

Bezatbildīga pieeja tad kad jau tiek meklēts autoserviss Juglā, citviet Rīgā vai arī kādā citā Latvijas pilsētā, ļoti bieži tas liek autobraucējiem pārmaksāt vairāk nekā bija gaidīts. Zemā sniegto darbu kvalitāte rosina papildus materiālās izmaksas. Pareiza servisa izvēlēšanās ir un būs atslēga transportlīdzekļa drošai izmantošanai.
Izvēloties servisu, būtu jāvērš uzmanība tādiem punktiem:
1)Dodiet priekšroku tāda veida servisam, kas tad specializējas Jūsu markas auto remontā, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Tie pārzin pilnīgi visas tāda veida mašīnas nianses un īpatnības;
2)Apkopojiet maksimālo informācijas apjomu par servisa darbu. Vērsiet īpašu vērību pozitīvām un arī negatīvajām cilvēku atsauksmēm;
3)Izskatiet pakalpojumu līmeni, cenas un darbinieku zināšanu līmeni. Kvalificēts automehāniķis, kā arī auto elektriķis ir Jūsu miera garants;
4)Pirmajai autoservisa telpu un remonta ietas apskatei vajadzētu atstāt pozitīvu iespaidu uz Jums, bez tam pievērsiet īpašu uzmanību par aprīkojumu, kam vajadzētu būt labas kvalitātes.
Atbildīga pieeja servisa piemeklēšanā kļūst tieši par atslēgu nekļūdīgai un arī ērtai auto ekspluatācijai. Visbiežāk jau ir iespēja palikt par pastāvīgu uzņēmuma klientu, ja padarītā darba kvalitāte ir labā līmenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.