Bez tēmas

Durvis un ārdurvis mājai – drošības un arī dizaina sastāvdaļa

Kad tieši pienāk brīdis atrast jaunas durvis mājai vai arī dzīvoklim, mēs nonākam interesanta, taču vienlaicīgi arī grūta ceļa sākumā. Mūsdienās, kad izvēles iespējas ir tik milzīgas, grūti nesamulst no piedāvājuma. Samērā svarīgi norādīt, kad iekšdurvis vai ārdurvis jau ir ne vien ieeja miteklī vai arī kādā istabā, tās jau ir arī dizaina elements, kā arī tajā pat laikā drošības barjera. Tādēļ tiešām ir svarīgi saprast, kam tieši pievērst lielāku uzmanību un arī kā atrast ideālas iekšdurvis vai ārdurvis, kuras atbilst tieši Jūsu vajadzībām. Šeit pētīsim galvenās detaļas, kas varētu ietekmēt izvēli, kā arī sniegsim noderīgus padomus, kā var sekmīgi izvēlēties pašas durvis un arī furnitūru.

Koka, metāla, stikla vai arī PVC durvis mājai – kādam tad būs augstāka siltuma taupība?

Koka, metāla vai arī PVC durvis? Ikvienam no šiem ražošanas materiāliem jau ir savi plusi un īpatnības, un atlase varētu būt atkarīga no dažādiem faktoriem.

– Durvis no koka bija populāras vienmēr. Koks nodrošina dabīgu siltumu un estētisku pievilcību. Koka iekšdurvis un ārdurvis ir labas siltuma noturības ziņā. Turklāt koka durvis piešķir jebkurai telpai siltumu un mājīgumu. Koksnes dabiskais raksts un iespēja durvis pielāgot atšķirīgiem dizainiem un krāsām pārvērš tās par ideālo variantu daudzām mājām. Tomēr, lai saglabātu koka durvis, tās regulāri ir jākopj. Virsmu ir jātīra un arī jāapstrādā ar speciāliem tīrīšanas līdzekļiem, lai varētu novērst mitruma iedarbību un pašas koksnes bojājumus.

– Metāla durvis izceļas ar izturību un drošību. Metāla ārdurvis nodrošina augstu aizsardzību no ielaušanās, pie tam tās ir izturīgas no laikapstākļu ietekmes un mehāniskiem bojājumiem. Pie tam metāla durvis prasa mazāk laika kopšanai nekā, piemēram, koka durvis.

– PVC durvis jau ir praktiska un ekonomiska izvēle. PVC ārdurvis ļauj saglabāt siltumu, ļaujot taupīt un samazināt apkures rēķinus. Tāda veida iekšdurvis vai ārdurvis ir vienkārši uzturēt. Virsma ir gluda, ko var tīrīt ar vienkāršiem tīrīšanas līdzekļiem. PVC durvis bieži ir ekonomiskāka izvēle salīdzinājumā ar koka vai arī metāla durvīm, kas tiešām prasa lielākus tēriņus.
Var uzstādīt arī durvis no stikla, taču šādu materiālu parasti izvēlās, kad tiek piemeklētas iekšdurvis.

Cik ļoti svarīgi būtu piemeklēt atbilstošu furnitūru durvīm?

Ir iespējams, ka neesat aizdomājušies, taču izvēloties durvis, ne mazāk svarīga lieta ir arī durvju furnitūra. Priekš tam, lai durvis būtu stilīgas un praktiskas, izvēloties durvju furnitūru tiešām ir nepieciešams veikt labāko izvēli. Izvēloties furnitūru durvīm, svarīgākais ir piemeklēt to, kas tieši atbilst Jūsu vajadzībām un dzīvesveidam. Pārliecinieties, ka furnitūra ir uzticama – slēdzenes ir kvalitatīvas un no uzticamiem ražotājiem. Durvju furnitūrai jābūt arī vizuāli pievilcīgai un pieejamai naudas ziņā. Neaizmirstiet arī par kopšanu un izturību. Durvju furnitūrai ir jābūt ilglaicīgai un labi jākalpo. Mēģiniet pieskaņot furnitūru mājas stilam, lai durvis ir ne tikai praktiskas, bet arī pievilcīgas un izturīgas.

Jums tagad ir zināms, kādi tad ir durvju materiālu veidi un kāda furnitūra ir pieejama, bet vienalga ir grūti izvēlēties? Noteikti jautājiet speciālistiem padomu! Tikai speciālists, uzklausot Jūs, spēs ieteikt to variantu, kas derēs tieši Jums. Un nav būtiski vai tiek izvēlētas ārdurvis vai iekšdurvis, pārbaudīta durvju pārdošanas vieta ir Jūsu galamērķis. Apskatiet atsauksmes un tad dodaties pie labākā durvju pārdevēja, kur tad Jums varēs nodrošināt arī durvju uzstādīšanu. Durvis būs ilglaicīgs un labs pirkums, ja tās uzstādīs tiešām labs meistars. Veiciet izvēli pārdomāti un tad durvis varēs priecēt Jūs ilgus gadus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *