Bez tēmas

DĪVĀNU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS.

Ļoti daudzās mājsaimniecībās dīvāns viesistabā ieņem goda vietu. Jo lielāka ģimene, jo lielāks dīvāns nepieciešams, kas nozīmē arī biežāku tā kopšanu un tīrīšanu. Dīvāna izvēlē svarīgi ir ne tikai ērtuma un izmēra kritēriji, bet arī tas, cik viegli tas ir kopjams un kās ir tā potenciālais kalpošanas laiks. Mīksto mēbeļu ķīmiskā tīrīšana ir izplatīts un plaši pieprasīts pakalpojums, turklāt, tas nav nedz dārgi, nedz laikietilpīgi. Sākotnēji varētu šķist, ka tas ir ļoti laikietilpīgs un sarežģīts prcess, taču nebūt ne – mēbeļu ķīmiskā tīrīšana ir pieejama jūsu mājās. Ja tīrāmās virsmas apmēri nav lieli vai arī vēlaties pats iemēģināt spēkus šajā procesā, ir iespējama arī tīrīšanas tehnikas noma.

KĀDAS SAKOPŠANAS METODES LIETO MĪKSTO MĒBEĻU TĪRĪŠANAI?
Kā tiek tīrītas mīkstās mēbeles? Liela nozīme ir tam, kāds ir mēbeles audums un veids. Pats labākais, ko novērtē visi klienti, ir tas, ka serviss tiek sniegts mājās, attiecīgi nav jālauza galva par to, kā dīvānu vai citu mīksto mēbeli nogādāt tīrīšanai. Dīvānu tīrīšana darbinieki pie klienta mājās ierodas pilnā ekipējumā ar visiem nepieciešamajiem tīrīšanas līdzekļie un tehniku. Atkarībā no mēbeles, auduma pārklājuma un tīrības pakāpes tiek pielietota gan sausā, gan slapjā tīrīšana. Kad darbs ir paveikts, nav jāuztraucas pa nekārtību vai netīrību istabā, jo darba vieta aiz sevis tiek sakopta. Pakalpojuma cena izriet no dažādiem faktoriem. Stūra dīvāniem cena tiek noteikta par sēdvietu, savukārt U veida dīvāniem cena ir fiksēta. Tā pat atšķirīga cena ir ādas, izvelkamajiem un divvietīgajiem dīvāniem.

PAKLĀJU UN MATRAČU ĶĪMISKĀS TĪRĪŠANAS SERVISS.
Vēl viens no mājoklī atrodamajiem tekstilizstrādājumiem, kura kopšana mēdz sagādāt galvassāpes, ir paklājs, turklāt, ja tas ir ieklāts kā mīkstais grīdas segums visā telpā, tā kopšana atsevišķos gadījumos var sagādāt īpaši lielas galvassāpes. Paklāju tīrīšanas izmaksas ir 5-10 eur par kvadrātmetru. Līdzīgi mīksto mēbeļu ķīmiskajai tīrīšanai, arī paklāju iztīrīšana notiek ātri un bez liekām darbībām. Tā pat nevajag aizmirst par citu mīksto mēbeļu un virsmu uzkopšanas iespējām. Matraču un spilvenu tīrīšana ir aktuāla ik vienam, savukārt, biroja krēslu tīrīšana spēj atsvaidzināt ne vienu vien darba interjeru un kopējo atmosfēru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *